Fotoukoutek Kamil Jursa

Jak to funguje?

Náš FOTOKOUTEK nabízí vše co od této služby můžete očekávat. Dotykový displej s živým náhledem a zobrazením snímku ihned po vyfocení, okamžitý tisk fotografií s laminací, formáty výtisků až do velikosti 15x23 cm, perfektní nasvětlení scény, vkládání loga či grafiky do fotografií, kreativní přístup, množství rekvizit s možností výroby dle požadavků speciálně pro Vaši akci. Dále pro větší zábavu při focení se mohou fotit serie více snímků, které se poté složí do koláže. Mezi snímky hosté mohou změnit pózu, výraz či rekvizitu a tím výsledný snímek udělat zajímavější.

Pracujeme i s klíčováním do zeleného pozadí v reálném čase. Hosté se vidí na obrazovce fotobudky již v daném prostředí. V jednu chvíli jsme schopni nabídnout hostům k výběru až 8 různých obrázků do pozadí, mezi kterými se přepíná klikáním na dotykovou obrazovku. Samozřejmě je možno fotit i na bannerovém pozadí s potiskem, látkovém, papírovém, tapetovém či jiném pozadí.

Fotokoutek je populární zábava pro všechny věkové skupiny s možností marketingového oslovení návštěvníků obchodních center, koncertů, festivalů, firemních a prezentačních akcí. Mimo to je Fotokoutek i skvělou zábavou na soukromých akcích jako jsou narozeniny, svatba, křtiny apod.

Všechny nafocené snímky se ukládají a dají se ihned po vyfocení sdílet prostřednictvím Ipadu umístěném na fotobudce. Zasílat můžeme na emailové adresy, popř. přímo na Facebookové profily hostů a dále sdílet na sociálních sítích jako je Twitter nebo Instagram. Emailové adresy se ukládají do databáze a mohou být nástrojem zpětné vazby s návštěvníky Vaší akce.

Fotokoutek na svatbu

Více informací

Fotokoutek na akci

Více informací

Fotokoutek je vhodný i na oslavu narozenin, křtin, soukromé akce,
firemní večírky, plesy, konference, výstavy, koncerty, party...

Rekvizity

Vyberte si pozadí snů
do fotokoutku

Fotokoutek pozadí 1
Fotokoutek pozadí 2
Fotokoutek pozadí 3

Fotokoutek si zamilovali:

Napište nám / Zeptejte se na cokoli

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Štěpánská 6,
Brno-Střed, 602 00

Telefon: +420 777 060 357

E-mail: fotokoutek@fotojursa.cz
Facebook: https://www.facebook.com/Fotokoutek

Působnost v celé ČR
i v zahraničí

Chci
foto-
koutek
Chci se
zeptat