Fotoukoutek Kamil Jursa

FAQ - Často kladené otázky

Kdy se Fotokoutek na svatbu hodí?   nejčastěji ve dvou časech:
1) hned po hostině, kdy se jedou novomanželé fotit
2) během večerní zábavy, když přicházejí kamarádi a přátelé
  anebo kdykoliv si vzpomenete nebo si objednejte Fotokoutek na celý den :-)
Je možné si Fotokoutek od Vás pronajmout a provozovat sami?  Bohužel, tuto variantu nyní nenabízíme. Avšak připravujeme k pronájmu" Fotokoutek s Polaroidem", kdy si od nás budete moci zapůjčit sadu potřebnou pro skvělou zábavu včetně fotoaparátu Polaroid, rámu obrazu, pozadí a rekvizit. Dotazujte se na aktuální dostupnost.
Fotobudka s dotykovým displejem a profi osvětlením deštníkem je nutné obsluhovat školeným personálem. Přenechte zodpovědnost nám a budete bez starostí.
Jak dopředu je nutné si Fotokoutek rezervovat?  Nelze říci jak dlouho dopředu ale pokud je termín volný, je možné Fotokoutek objednat i teoreticky ze dne na den.
Pro zjištění dostupnosti termínu volejte na tel.: 777 060 357 nebo pište na email fotokoutek@fotojursa.cz.
Závazná rezervace. Požadujete složení zálohy?  Ano, Fotokoutek jen možné závazně rezervovat pouze složením zálohy ve výši min. 3 000 Kč a to buď v hotovosti nebo převodem na účet. Zálohovou fakturu s údaji pro platbu Vám vystavíme na požádání (pokud je termín volný). Je však možné složit celou částku dopředu, aby jste na svatbě již nemuseli řešit finance. Pokud chcete Fotokoutek darovat, rádi Vám vytiskneme dárkový poukaz.
Jak dlouho trvá nachystání Fotokoutku?  Na svatbu přijíždíme přibližně 1,5h před plánovaným začátkem. V případě, že by k místu konání Fotokoutku nebyl možný příjezd osobním autem, upozorněte nás na toto a přijeli bychom dříve, abychom mohli včas odnosit potřebné zařízení a rekvizity.
Jak velký prostor je pro Fotokoutek zapotřebí? Pro Fotokoutek doporučujeme prostor o minimálním rozměru 2,5x3 metry. Větší prostor je samozřejmě lepší. V místnosti by mělo být alespoň trochu světla, buď denního nebo umělého. Snímky však bude osvětlovat fotografický deštník, ale je to z důvodu komfortu návštěvníků při výběru rekvizit a zobrazení na živém náhledu na obrazovce fotobudky.
Je možné provozovat Fotokoutek i venku? Ano, toto je možné, avšak ne na přímém slunci. Doporučujeme pod pergolou, partystanem, velkým slunečníkem nebo markýzou, kde se často nemění světelné podmínky. Vzhledem k možnému dešti či bouřce mějte prosím i plán B pro možný přesun.
Fotokoutek provozujeme venku jen při bezvětří a když je více než jisté, že opravdu nebude pršet. V dnešní době moderních technologií se řídíme meteoradarem.
Máme Vám něco nachystat? - elektrická přípojka, jedna zásuvka 230V, 16A v dosahu 20m
- prostor minimálně 3x3 metry, ideálně 4x4 metry či větší, výška stropu 2,3 metry. - party stan (postačí i 3x3m), přístřešek či místnost
- nepovinné: připojení k internetu pokud je k dispozici (lan, wifi). Jinak máme svoje mobilní připojení přes mobilní síť.
- doporučujeme bistro stolek pro odkládání nápojů poblíž Fotokoutku
Můžeme si donést i vlastní rekvizity? Fantazii se meze nekladou. Není problém.
Jak rychle se fotky tisknou? Disponujeme profesionální tiskárnou s termosublimační technoligií s konečnou povrchovou laminací, která doslova chrlí fotky rozměru 10x15 cm za přibližně 8 vteřin. Takže skupinka 7 osob odchází do minuty každý se svou vlastní fotografií!
Kolik fotek se vejde do Vámi dodaného alba? Krásné bílé fotoalbum v imitaci kůže má 30 listů/60 stran. Kapacita je tedy maximálně 60 fotografií. Na přání jsme schopni dodat i velké fotoalbum s dvojnásobnou kapacitou fotografií. Příplatek je okolo 300 Kč podle typu alba. 
Máme vlastní fotoalbum. Dostaneme slevu, když nepoužijeme Vámi dodané fotoalbum? V tomto případě Vám z ceny Fotokoutku odečteme 200 Kč. Avšak pokud máte knihu přání ze svatebního salonu, musíme Vás upozornit na to, že tato kniha je primárně určena pro psaní přání a vlepení jen pár fotografií. Pokud tuto knihu přání vyplníte celou fotografiemi, nepůjde dobře zavřít, jelikož vazba tomu není uzpůsobena.
Jak se pozná, kolik se vytisklo fotografií? Tiskárna má počítadlo, takže při startu a ukončení Fotokoutku společně zkontrolujeme stav. Pokud nebudete nablízku, stav Vám vyfotíme a potom doložíme.
Fotky do alba si budeme muset vlepit sami? Vlepení fotografií do alba je naší službou a je zahrnuta v ceně. Jediné co od Vás budeme potřebovat je asistence někoho, kdo zná rodinné příslušníky a další hosty a fotografie seřadí dle určité chronologie (svědci, rodiče, sourozenci, prarodiče, tety, strýcové, sestřenice, bratranci, kamarádi, kolegové apod.) Pokud zvolíte jiný systém, není problém.
Obdržíme fotografie i v elektronické podobě?  Ano. V co nejkratším termínu, přibližně první pracovní den po svatbě umístíme fotografie do fotogalerie na náš Fotokoutkový Facebook. Fotogalerii můžete nasdílet nebo lajkovat, současně označovat Vaše přátele a pochlubit se dalším, kteří na svatbě nebyli. Pokud Facebook nepoužíváte i tak pro Vás bude fotogalerie přístupná a odkaz můžete rozeslat emailem. Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, zašleme Vám fotografie na email přes www.uschovna.cz a je jen na Vás, jak s fotkami naložíte.
Je možné si nechat některé fotografie později (po svatbě) dotisknout a za jakou cenu? Fotografie je možné si nechat dotisknout v našem fotoateliéru na minilabu do formátu A4 nebo na velkoformátové tiskárně do šíře 60 cm a to i na fotoplátno. Ceníky ke stažení zde:
Vyvolání fotografií na minilabu
Velkoformátový tisk a tisk na fotoplátno včetně natažení na blind rám
Stačí napsat pořadové číslo ve fotogalerii na Facebooku či lépe zaslat odkaz na fotografii. Pokud již máte zaslané fotografie na email, uveďte prosím číslo fotografie (název souboru).
Kolik stojí doprava na naši svatbu a jak se počítá? V ceně Fotokoutku je zahrnuto dopravné 50 km z centra Brna a Prahy . Pokud chystáte svatbu dále, vzdálenost zjistíte na mapách Google. Do spodního políčka napište adresu místa konání svatební hostiny a zobrazí se Vám přesná vzdálenost. Sami si dopředu můžete spočítat, kolik Vás doprava bude stát. Vzoreček pro výpočet je následující: ((vzdálenost vynásobena dvěma) mínus 50 km co je v ceně)) vynásobte 5 Kč = cena za dopravu.
Opravdu je to taková zábava? Opravdu! Na mou duši!

Fotokoutek na svatbu

Více informací

Fotokoutek na akci

Více informací

Fotokoutek je vhodný i na oslavu narozenin, křtin, soukromé akce,
firemní večírky, plesy, konference, výstavy, koncerty, party...

Rekvizity

Vyberte si pozadí snů
do fotokoutku

Fotokoutek pozadí 1
Fotokoutek pozadí 2
Fotokoutek pozadí 3

Fotokoutek si zamilovali:

Napište nám / Zeptejte se na cokoli

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Štěpánská 6,
Brno-Střed, 602 00

Telefon: +420 777 060 357

E-mail: fotokoutek@fotojursa.cz
Facebook: https://www.facebook.com/Fotokoutek

Působnost v celé ČR
i v zahraničí

Chci
foto-
koutek
Chci se
zeptat